Koer või muu koduloom jooksis ära? Saame teid aidata oma lemmiku leidmisel.

Koera kadumine metsas on keeruline olukord. Tihti otsitakse oma lemmikut mitmeid öid ja päevi ning võib juhtuda, et ei leitagi.

Koerad võivad oma kadumise kohast liikuda mitmekümne kilomeetri kaugusele ning seetõttu võib koera otsimine algsest kadumise kohast olla tulutu.

NB! Tavaliselt kontakteerutakse meiega alles 3. või 4. päeva õhtul, kui maapealsed otsingud pole tulemust andnud. Nii pika aja möödudes on vähetõenäoline, et suudame teid aidata kuna koer on tõenäoliselt liikunud otsingukohast kaugele eemale!

Kui koer tõmbas ennast lahti ja tal on lisaks küljes rihm, võib loom jääda metsas okste külge kinni ning ta ei pääsegi enam tagasi isegi kui ta seda üritab teie hüüdeid kuuldes. Oksarägastikku kinni jäänud, hirmunud ja väsinud koerast võivad ka otsijad väga lähedalt mööda minna ilma, et teda märkaks.

Meie tehnika võimaldab tuvastada õhust kõik kehad, mis sooja eritavad. Saame suhteliselt lühikese ajaga otsida läbi mitu ruutkilomeetrit metsa, mille jalgsi täielik läbikäimine isegi suure hulga inimestega on peaaegu võimatu.

Saame otsinguid läbi viia nii päeval kui öösel. Kui tavapäraselt pimedas otsides tuleb kasutada taskulampe ning loota sellele et ehk näidatakse valgust õiges suunas, siis meie droonitehnikal ei ole vahet, kas otsing toimub päeval või öösel – droon “näeb” täpselt samamoodi ka pimedas. Lisaks saame droonil kasutada suure valgustugevusega prožektoreid ning kõlarite abil edastada teateid.

Me ei saa küll garanteerida otsitava leidmist, kuid tõenäosusust leidmiseks saame oluliselt suurendada.