Päikesepaneelide kontroll garanteerib paneelidel vigade või probleemide tuvastamise ning võimaldab kiirelt lahendused leida

Päikesepaneele paigaldatakse tänapäeval aina rohkem nii hoonete katustele kui ka eraldi päikesejaamadena maapinnale.

Päikesepaneele reklaamitakse tihti kui hooldevaba ja muretut elektritootmise viisi. Kuigi suures osas on see tõsi, siis ometi vajavad aeg-ajalt tähelepanu selle süsteemi kõige tähtsamad komponendid – päikesepaneelid. Samas on nende töötamise kontroll kõige tülikam. Siin saamegi teile appi tulla ja päikesepaneelide korrasoleku kontrolli kiiresti läbi viia.

Meie inspektsioonide tulemusena on ilmnenud nii päris uute paneelide tööprobleeme kui ka aja möödudes tekkinud vigastuste leidmist. Enamikku mittetöötavate paneelide probleeme ei ole võimalik palja silmaga peale vaadates tuvastada kuna mittetöötav paneel või selle osa näeb täpselt samasugune välja nagu õigesti töötav päikesepaneel.

Kuna päikesepaneelid toodavad elektrit ja on otsene raha teenimise/säästmise allikas, siis vigastatud või halvasti töötavad päikesepaneelid võivad põhjustada tuhandetes ja kümnetes tuhandetes eurodes kahju saamata jäänud elektri näol.

Tuvastame päikesepaneelide probleemid: mittetöötavad osad, halvasti ühendatud või vigastatud fotoelemendid.


Sõlmi meiega päikesepaneelide regulaarse kontrolli püsileping – kuni 30% soodsam hind.